Podzim plný novinek

05.10.2022

Zdravíme všechny milovníky dobré kávy, 

 za celý tým Kafe Kafe jsme moc rádi , že Vám naše káva a domácí dobroty chutnají. Jak jsme již avizovali minulý měsíc, máme v plánu sortiment nadále rozšiřovat a obměňovat. . Nechceme žádnou nudu, ale novinky, které Vás potěší a kávu, která rozproudí Vaše chuťové buňky a zahřeje i Vaše srdce. . Na druhém mlýnku pro Vás na tento týden máme prémiovou kávu Guatemala od české firmy Káva Jordán, která pochází z pečlivě vybraných farem z lokace Huehuetenango. Vcelku příjemná, silnější káva se střední hořkostí a tóny grepu a limetky. Pražená moderními postupy a čištěná metodou full wash (plné promytí) . Naše skvělá baristka a nepostradatelný člen týmu Veronika Vám kávu z obou mlýnků připraví dle libosti v mnoha různých stylech tak, ať Vás potěší při náročném dni. 

Míša napekla koláčky a Petra připravila moc dobrý pudink se žloutkovým krémem a mandlovou roládu bez lepku pro ty, jež chtějí mlsat zdravěji. . V průběhu týdne se také můžete těšit na náš již tradiční cibulový koláč, čerstvě připravené avokádové bagety (podle receptu naší skvělé Petry) a pavlova. . Tímto také chceme do našeho týmu přivítat Lucii, která pro Vás s láskou připravuje naše nové dezerty. 

Jako úplnou novinku v našem sortimentu jsme pro Vás do nabídky zařadili také lehký, svěží salátek s rýžovými nudlemi a kuřecím masem a úplně nové muffiny. . Jsme moc zvědaví, jak Vám bude chutnat. 

Těšíme se na Vás. Team Kafe Kafe.